Aktualności

Wojewódzki trening systemu wczesnego ostrzegania
Wojewódzki trening systemu wczesnego ostrzegania

W związku z prowadzonymi przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych ogólnopolskimi ćwiczeniami pod kryptonimem RENEGADE-SAREX 18/II, zgodnie z Zarządzeniem Wojewody Mazowieckiego nr 869 z dnia 8.11.2018 r., w dniu 14 listopada br. w godz. 9-14 planowane jest włączenie syren alarmowych i nadanie treningowego sygnału ogłoszenia alarmu, tj. sygnału akustycznego modulowanego w czasie 3 min.

Wycieczka do miejsca pamięci narodowej i Centrum Pieniądza
Wycieczka do miejsca pamięci narodowej i Centrum Pieniądza

We wtorek 30 października cała nasza klasa V d razem z wychowawczynią panią Małgorzatą Składanek wybrała się komunikacją miejską na cmentarz na Tarchominie przy ulicy Mehoffera. Celem wycieczki było odwiedzenie miejsca pamięci narodowej.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego
List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.