Rozstrzygnięcie szkolnego etapu VII Konkursu Plastycznego-„BIAŁOŁĘKA-MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Dnia 9 kwietnia 2018 odbył się szkolny etap VII Konkursu Plastycznego  „BIAŁOŁĘKA – MOJA MAŁA OJCZYZNA”.

W etapie szkolnym wzięło udział jedenaścioro uczniów z  klasy pierwszych i ośmioro z klas drugich. Tematem prac była  „Wiosna na osiedlu”. Każdy z uczestników miał za zadanie wykonanie osiedla mieszkalnego w wiosennej scenerii. Główną techniką plastyczną było użycie papieru gazetowego, bibuły i papieru kolorowego.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i wyobraźnią. Do etapu dzielnicowego mogły przejść tylko po dwie najlepsze prace z klas pierwszych i drugich.

Laureaci z klas pierwszych:
I miejsce: Milena Korzeń klasa 1a
I miejsce: Paulina Zakrzewska klasa 1a

Kwesta wielkanocna

Szanowni Państwo,
w dniach od 22.03 do 28.03.2018 r. zorganizowaliśmy w naszej świetlicy szkolnej kwestę wielkanocną na rzecz Wiktora Stawiarskiego podopiecznego fundacji Ave. Dzięki Państwa hojności zebraliśmy kwotę 1402 zł 44 gr, którą wpłaciliśmy na konto fundacji.

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję.

Wychowawcy świetlicy

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Z okazji
ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
składamy najserdeczniejsze życzenia
całej społeczności szkolnej.

Zdrowych, pogodnych
Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Dobrego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz radosnego Alleluja!

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz pracownicy szkoły.