Zdjęcia klasowe

Szanowni Państwo Rodzice,
w poniedziałek 23 października w szkole będą wykonywane uczniom profesjonalne zdjęcia grupowe, indywidualne i koleżeńskie. Wykonanie zdjęć nie zobowiązuje do zakupu. O możliwości zamówienia, cenach i sposobu płatności zostaną Państwo poinformowani przez przewodniczących trójek klasowych.

Plan sesji zdjęciowej

Lekcja nr

godzina

klasa

2a/5a

2b/4a

3b/6a/6b

3c/3d

3a/4b

5b/5c

4c/4d

zerówka

Przewodnicząca Rady Rodziców,
Monika Szczepańska Duda

Szkolny konkurs pieśni legionowych

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE

Szkolny konkurs pieśni legionowych

Cele główne:
- aktywne uczestnictwo w obchodach Narodowego Święta Niepodległości,
-  wspólne przeżywanie historii Polski, opisanej w pieśniach i piosenkach patriotycznych,
-  ocalenie od zapomnienia pieśni patriotycznych i uczczenie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Cele szczegółowe:
- rozwijanie zainteresowań: muzyką, historią, plastyką,
- popularyzowanie wśród uczniów szkoły podstawowej pieśni związanych  z odzyskaniem przez Polskę niepodległości,
- zainteresowanie dzieci pieśniami patriotycznymi,
- umiejętne planowanie pracy nad projektem,
- integracja zespołów klasowych.

Zasady:
-  konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI

CAŁA SZKOŁA IDZIE

Drodzy Państwo!

Serdecznie zapraszam do udziału we wspólnych wyjściach uczniów wraz z bliskimi w ramach projektu „Cała szkoła idzie”.

Chciałabym zainspirować Państwa Rodziców do spędzania czasu wolnego razem ze swoimi dziećmi oraz rozwijania zainteresowań światem kultury i wartości.

Przypominam, że dzieci mogą korzystać z wyjść wyłącznie pod opieką osób dorosłych (np. rodziców, dziadków). Tym razem nie ma konieczności wcześniejszego zapisywania się.

W najbliższą niedzielę, 22.10.2017, wybieramy się do Muzeum Fryderyka Chopina, przy ul. Okólnik 1 (dojazd, np. metrem M2 do stacji Uniwersytet). Spotykamy się przy wejściu do Muzeum o godz. 16:00, wstęp jest bezpłatny.