Zebranie z Rodzicami

Szanowni Państwo Rodzice,

uprzejmie informujemy, że zebrania rodziców z wychowawcami klas odbędą się w dniach:

11 września (klasy IV – VII) oraz

klasa VIIb - sala 17

Kuratoryjne Konkursy Przedmiotowe

Szanowni Państwo Rodzice,

informujemy o możliwości wzięcia udziału uczniów naszej szkoły w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych z języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, informatyki, biologii oraz chemii.

Regulamin oraz programy merytoryczne konkursów znajdują się na stronie internetowej Mazowieckiego Kuratora Oświaty (www.kuratorium.waw.pl).

"Dzieci grają w szachy SP 110"

Szkoła Podstawowa nr 110 wraz z Urzędem Dzielnicy Warszawa Białołęka serdecznie zaprasza dzieci szkół białołęckich klas II - VIII na bezpłatne zajęcia "Dzieci grają w szachy SP 110" w ramach budżetu partycypacyjnego.

Zajęcia prowadzone będą w okresie  wrzesień – grudzień 2018 r. w 3 grupach liczących 8 - 15 osób (1 grupa początkująca: uczniowie klas II-IV, 2 grupa początkująca: uczniowie klas V-VIII oraz 3 grupa średniozaawansowana: uczniowie klas II-VIII).

Każda grupa ma 12 zajęć trwających 60 min., w tym na ostatnich zajęciach jest przeprowadzany turniej szachowy.

Zajęcia będą prowadzone przez profesjonalnego trenera Polskiego Związku Szachowego, sędziego, nauczyciela z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.