Szkolny Turniej Rummikuba - wyniki

Dnia 7 czerwca 2018 r. odbyła się finałowa rozgrywka Rummikuba.

W Szkolnym Turnieju Rummikuba

I miejsce zajęła Zofia Kasjaniuk z klasy VI a
II miejsce zajęła Gabriela Rzeszutek z klasy IV a
III miejsce zajął Bradley Bosinney z klasy IV a

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do rozgrywek w przyszłym roku szkolnym.

Informacje dla rodziców i uczniów uzdolnionych

Z początkiem czerwca ruszyły zapisy do programu Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uzdolnień uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Fundusz zapewnia swoim stypendystom bezpłatny udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników wyższych uczelni i instytutów Polskiej Akademii Nauk, organizuje warsztaty wielodyscyplinarne, muzyczne i plastyczne, koncerty i wystawy.  Fundusz nie przyznaje stypendiów pieniężnych o charakterze socjalnym.

Szczegóły dotyczące programu oraz rekrutacji znajdują się na stronie http://fundusz.org w zakładce Rekrutacja 2018.

WYNIKI II ETAPU KONKURSU MATEMATYCZNEGO „PUCHACZ PIOTR”

W dniu 15 maja 2018r. w CN MathRiders Białołęka odbył się II etap Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr”.

Z ogromną radością informujemy, że

Joachim Remiszewski  z klasy 2a

został zakwalifikowany do  III etapu, który odbędzie się 18 czerwca (poniedziałek) w Millennium Plaza przy Al. Jerozolimskich 123 w Warszawie o godz. 11:00.

Joachimowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału.