Aktualności

Zima w Mieście 2018 w SP 110
Zima w Mieście 2018 w SP 110

Uprzejmie informujemy, że od 27 listopada 2017 r. (do wyczerpania miejsc) rozpoczną się w sekretariacie szkoły zapisy dzieci z klas I – VI chętnych do uczestniczenia w akcji „Zima w Mieście 2018” w SP 110.  Program realizowany będzie w terminie od 15 do 26 stycznia 2018 r.

Informacje dotyczące akcji oraz Karty Kwalifikacyjne wraz z załącznikami można pobrać w sekretariacie szkoły lub z załączników poniżej:

Wykaz placówek, w których odbywa się akcja „Zima w Mieście 2018”:

Zaproszenie na spotkanie świąteczne oraz wspólne kolędowanie
Zaproszenie na spotkanie świąteczne oraz wspólne kolędowanie

Świąteczna Pomoc
Świąteczna Pomoc

W okresie przedświątecznym przyłączamy się do akcji prowadzonej przez Caritas Parafialny, który prowadzi akcję świątecznej pomocy rodzinom będącym w potrzebie.

W związku z tym, członkowie Szkolnego Wolontariatu w dniach od 27 listopada do 15 grudnia, przeprowadzą na terenie szkoły zbiórkę żywności, środków czystości i słodyczy, z których wykonamy paczki na Święta Bożego Narodzenia.

Przyniesione produkty prosimy składać do Pani Jadwigi lub opiekunów Wolontariatu.