Szkoła Podstawowa Nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego w Warszawie

Wyniki Ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego

W styczniu w naszej szkole odbyła się olimpiada z języka angielskiego. Brali w niej udział uczniowie klas II-VI. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uznania za udział w olimpiadzie. Zuzanna Siekaczyńska z klasy Vb zajęła 7 miejsce i otrzyma dyplom laureata.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

Konkurs matematyczny
Konkurs matematyczny "Puchacz Piotr"

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych uczniów klas I-III do udziału w konkursie matematycznym "Puchacz Piotr".

Konkurs jest organizowany przez „Mathriders” ogólnopolską sieć Centrów Nauczania Matematyki z siedzibą w Warszawie Wesołej przy ul.Cieplarnianej 44a.

Konkurs jest bezpłatny. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki oraz stworzenie możliwości wykazania się uzdolnieniami matematycznymi oraz logicznego myślenia. Zadania konkursowe są dostosowane do poziomu wiekowego uczestników.

Etap szkolny konkursu odbędzie się 10 kwietnia 2018 r.(wtorek) godz. 8:00-9:00.

Wyniki ogólnopolskiego konkursu Meditest

W listopadzie 2018 odbył się Ogólnopolski Konkurs Meditest.

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie wiedzy o budowie i funkcjonowaniu własnego organizmu oraz postępowania w nagłych wypadkach.

Z radością informuję, że w kategorii VI-VII klas Antoni Kutkowski zajął
9 miejsce i otrzymał wyróżnienie.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w konkursach przyrodniczych.