Aktualności

Cała szkoła idzie
Cała szkoła idzie

Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy przybyli na pierwsze wspólne wyjście na koncert artystów z Krakowa w ramach 8. Festiwalu „Szalone Dni Muzyki”. Ten wspaniały występ młodych muzyków pozostanie na długo w naszej pamięci. Ostatni, zagrany na bis utwór Straussa „Przebojem w tańcu i miłości” będzie nam w duszach grał.

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych na nasze następne wyjście. Również będzie to koncert muzyki klasycznej. Wstęp będzie za okazaniem wejściówek, dlatego bardzo proszę zainteresowanych o informację o obecności, abym wiedziała ile wejściówek potrzeba zarezerwować.

Idziemy do Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina przy ul. Okólnik 2 na koncert muzyczny, który odbędzie się w niedzielę, 8.10.2017, godz. 17:00. Proszę o zgłoszenia w celu rezerwacji miejsc do środy- 4.09.2017 za pośrednictwem Librusa.

Konkurs plastyczny „Cukrzyca w moich oczach vol.2”
Konkurs plastyczny „Cukrzyca w moich oczach vol.2”

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów powyżej 10 roku życia.
Konkurs plastyczny jest organizowany przez Stowarzyszenie Razem dla Białołęki oraz Polską Federację Edukacji w Diabetologii, objęty jest honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Celem konkursu jest: popularyzacja wiedzy na temat cukrzycy, uświadamianie dzieciom i młodzieży występujących zagrożeń oraz profilaktyka poprzez promocję zdrowych zachowań na co dzień.

Spośród najlepszych prac zostanie zorganizowana wystawa w BOK, która będzie udostępniona do zwiedzania w dniu 18 listopada 2017r. w trakcie konferencji „Z cukrzycą na Ty, nie daj się!”. W trakcie konferencji nastąpi podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie nagród.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną na papierze lub na innym tradycyjnym nośniku właściwym dla plakatu na formacie A3 lub A4.
Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym prosimy składać do dnia 15 października 2017r. do pani Magdaleny Wrzesińskiej.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Ogólnopolski Konkurs Historyczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursach:

• Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Historia polskich symboli narodowych: herby, hymny, chorągwie, flagi...” (termin zgłoszeń do konkursu i składania prac upływa
13 października 2017r.)

Konkurs adresowany jest do:
-uczniów kl. I-III w formie pracy plastycznej
-uczniów kl. IV-VI w formie testu i/lub pracy plastycznej

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wpłata wynosząca 7 zł od osoby biorącej udział w wybranej formie konkursowej. Uczestnik Konkursu może wziąć udział w jednej lub obu formach konkursowych po uiszczeniu opłaty za każdą z nich.