Aktualności

Zaproszenie na spektakl muzyczny pt. „Szanujmy wspomnienia”
Zaproszenie na spektakl muzyczny pt. „Szanujmy wspomnienia”

 

Wyniki „MKM Kangur”
Wyniki „MKM Kangur”

W marcu 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”. Do konkursu przystąpiło 45 uczniów z klas  II – VI. W połowie maja ogłoszono wyniki. Miłą niespodzianką jest informacja, że 6 uczniów zostało wyróżnionych. Laureatem konkursu, z maksymalną liczbą punktów został uczeń klasy IIa - Joachim Remiszewski.

W dniu 21 maja 2018 r. uczestniczył wraz z rodzicami i wychowawcą Panią Mariolą Cabaj w uroczystości rozdania nagród na Politechnice Warszawskiej. Wynik bardzo dobry uzyskał uczeń klasy Vc Dominik Grochowski. Wyróżnienie otrzymali uczniowie: Bartek Dzik z klasy IIa, Ryszard Korzeniewski z III a, Justyna Pieczyńska z IVa oraz Kinga Deptuła z IVb.

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów
List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów

Szanowni Państwo Rodzice,
prosimy o zapoznanie się z listem Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej dotyczącym kwestii  organizacji naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych.