Aktualności

Wyniki IV edycji Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA
Wyniki IV edycji Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA

10 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Kownackiej odbyła się IV edycja Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów z klas II – VI.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami konkursu ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA w kategorii „Test” zostali następujący uczniowie:

III miejsce dla klas II - Maciej Wiśniewski kl. II a
I miejsce dla klas III - Maciej Krakówka kl. III d
III miejsce dla klas IV - Adam Klimaszewski kl. IV c

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Rozstrzygnięcie szkolnego etapu VII Konkursu Plastycznego-„BIAŁOŁĘKA-MOJA MAŁA OJCZYZNA”
Rozstrzygnięcie szkolnego etapu VII Konkursu Plastycznego-„BIAŁOŁĘKA-MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Dnia 9 kwietnia 2018 odbył się szkolny etap VII Konkursu Plastycznego  „BIAŁOŁĘKA – MOJA MAŁA OJCZYZNA”.

W etapie szkolnym wzięło udział jedenaścioro uczniów z  klasy pierwszych i ośmioro z klas drugich. Tematem prac była  „Wiosna na osiedlu”. Każdy z uczestników miał za zadanie wykonanie osiedla mieszkalnego w wiosennej scenerii. Główną techniką plastyczną było użycie papieru gazetowego, bibuły i papieru kolorowego.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i wyobraźnią. Do etapu dzielnicowego mogły przejść tylko po dwie najlepsze prace z klas pierwszych i drugich.

Laureaci z klas pierwszych:
I miejsce: Milena Korzeń klasa 1a
I miejsce: Paulina Zakrzewska klasa 1a

Kwesta wielkanocna
Kwesta wielkanocna

Szanowni Państwo,
w dniach od 22.03 do 28.03.2018 r. zorganizowaliśmy w naszej świetlicy szkolnej kwestę wielkanocną na rzecz Wiktora Stawiarskiego podopiecznego fundacji Ave. Dzięki Państwa hojności zebraliśmy kwotę 1402 zł 44 gr, którą wpłaciliśmy na konto fundacji.

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję.

Wychowawcy świetlicy