Szkoła Podstawowa Nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego w Warszawie

Wyniki IV Świetlicowego Turnieju Warcabowego

W dniach 07 – 09.03.2018 r. odbył się IV Świetlicowy Turniej Warcabowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas I – III. Do turnieju przystąpiło 45 graczy.

W trakcie rozgrywek panowała atmosfera skupienia, a między przeciwnikami odczuwalny był sportowy duch walki.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

KLASY I
I  miejsce: W. Kurto – kl.Ib
II miejsce:  W. Budnicki  –  kl .Ib
III miejsce: Z. Chochoł – kl. Ib

Mazowiecki Konkurs Plastyczny „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA”

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość zaprasza do udziału w Mazowieckim Konkursie Plastycznym „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA”.

Pisanka może być wykonana dowolną techniką - każdy uczestnik może zaprezentować tylko jedną pisankę. Prace zbiorowe nie będą oceniane.

Wszystkie prace muszą być umieszczone na podstawkach (pudełko, koszyczek, kieliszek itp.) umożliwiających ich prezentację oraz opisane. Informacja przymocowana do podstawki musi zawierać:
- imię, nazwisko, wiek! (nie klasa),
- nazwę i telefon placówki patronującej,
- imię i nazwisko opiekuna artystycznego.

Prace konkursowe wraz z podstawką i opisem prosimy przekazać nauczycielowi plastyki - Magdalenie Wrzesińskiej do dnia 13.03.2018 r.

Wyniki I etapu Warszawskiego Konkursu matematycznego „Z matematyką przez życie”

Dnia 8 lutego 2018 roku odbył się w naszej szkole
I etap Warszawskiego Konkursu matematycznego „Z matematyką przez życie”. W konkursie tym brali udział uczniowie klas 4, 5 i 6.

Z radością informujemy, że Krzysztof Piraszewski z kl. 5c zakwalifikował się do II etapu. Serdecznie Krzysiowi gratulujemy i trzymamy za niego kciuki 12 kwietnia.