Aktualności

Informacje dla rodziców i uczniów uzdolnionych
Informacje dla rodziców i uczniów uzdolnionych

Z początkiem czerwca ruszyły zapisy do programu Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uzdolnień uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Fundusz zapewnia swoim stypendystom bezpłatny udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników wyższych uczelni i instytutów Polskiej Akademii Nauk, organizuje warsztaty wielodyscyplinarne, muzyczne i plastyczne, koncerty i wystawy.  Fundusz nie przyznaje stypendiów pieniężnych o charakterze socjalnym.

Szczegóły dotyczące programu oraz rekrutacji znajdują się na stronie http://fundusz.org w zakładce Rekrutacja 2018.

WYNIKI II ETAPU KONKURSU MATEMATYCZNEGO „PUCHACZ PIOTR”
WYNIKI II ETAPU KONKURSU MATEMATYCZNEGO „PUCHACZ PIOTR”

W dniu 15 maja 2018r. w CN MathRiders Białołęka odbył się II etap Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr”.

Z ogromną radością informujemy, że

Joachim Remiszewski  z klasy 2a

został zakwalifikowany do  III etapu, który odbędzie się 18 czerwca (poniedziałek) w Millennium Plaza przy Al. Jerozolimskich 123 w Warszawie o godz. 11:00.

Joachimowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ  IM. KAZIMIERZA JEŻEWSKIEGO W WARSZAWIE
INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. KAZIMIERZA JEŻEWSKIEGO W WARSZAWIE

Szanowni Państwo,
prosimy o zapoznanie się z dokumentami zawierającymi informacje na temat zasad przetwarzania i ochrony Państwa danych osobowych w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Jeżewskiego w Warszawie na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), Dz.U.UE.L.2016.119.1 (dalej: RODO).

Pobierz: