Szkolny konkurs plastyczny pt. „Plakat mówiący o wartościach”

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Plakat mówiący o wartościach".

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego w Warszawie.
Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy przedstawiającej pozytywne wartości, np. przyjaźń, miłość, patriotyzm, wolność, wiarę. Prace przekazane na konkurs mogą być wykonane samodzielnie lub wspólnie przez kilku uczniów Szkoły Podstawowej nr 110. Wymiary pracy nie powinny być mniejsze niż format A4, ani większe niż format B2. Plakaty można wykonać w dowolnej technice plastycznej.
Uczestnik lub uczestnicy mogą przekazać na konkurs tylko jedną pracę.

Każdą pracę należy podpisać na odwrocie. Podpis powinien zawierać: imię i nazwisko autora lub autorów pracy oraz klasę.

Pracę konkursową należy przekazać nauczycielowi plastyki - Magdalenie Wrzesińskiej do dnia 11.05.2018 r.

Wielka Zbiórka Książek 2018

Zaczytana Sówko, Oczytany Puchaczu!

Serdecznie zachęcamy do udziału w IV edycji Wielkiej Zbiórki Książek,  która potrwa w naszej szkole do 15 maja 2018 roku.
Książki powinny być w idealnym stanie, przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych (0-100 lat), wydane po 2000 roku. Zebrane książki trafią do bibliotek dla małych i dużych Pacjentów.

Podarowane książki przekazujemy do Pani Jadzi.

Szkolne Koło Wolontariatu

Wyniki IV edycji Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA

10 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Kownackiej odbyła się IV edycja Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów z klas II – VI.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami konkursu ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA w kategorii „Test” zostali następujący uczniowie:

III miejsce dla klas II - Maciej Wiśniewski kl. II a
I miejsce dla klas III - Maciej Krakówka kl. III d